Partneri

PASOStudio Vám pomocou profesionálnejtechnológie ponúka jedinečný zvukový a obrazový video záznam a jeho spracovanie vo FullHD a Sd na Bluray diskov a DVD. Filmový strih, kreativita, dynamika, ostrosť, kvalitný zvuk sú hlavné kritéria pre našu tvorbu. Kombináciou najmodernejšej techniky, profesionálneho strihového softwaru a kreatívneho prístupu splníme všetky Vaše predstavy.
Mladý talentovaný fotograf Martin Krystynek sa profesionálne venuje fotografovaniu od roku 2010, kedy pôsobil v Južnej Amerike. Aj vďaka fotografovaniu miestnych vysoko postavených a vážených osôb, rôznych ľudí zo showbiznisu či modeliek nadobudol množstvo skúsenosti a pracovných úspechov. V novembri 2013 bol prijatý do APFSR (Asociácia profesionálnych fotografov SR), ktorá je okrem iného členom v Európskej federácií profesionálnych fotografov – FEP. Martin sa prevažne venuje portrétovej a svadobnej fotografii.  
Vladimír Citriak
Profesionálne fotografické služby.
 
Profesionálna vizážistka pohybujúca sa v oblasti vizáže a krásy už od roku 2009. Počas toho obdobia jej cez ruky prešlo mnoho známych osobností a modeliek, okrem iného býva dvornou vizážistkou na prestížnych súťažiach krásy a iných slávnostných príležitostiach. Okrem spolupráce s fotografom Martinom Krystynekom sa profesionálnej vizáži venuje aj vo voľnom čase. V jej ponuke môžete nájsť všetko od profesionálneho foto make-upu, cez art či glamour, až po svadobné líčenia. Vďaka jej šikovným rukám a precíznemu oku sa z vás stane kráľovná večera, svadby či fotografie.  

Prekrásne priestory Reduty sú vhodné na usporiadanie slávnostných a rôznych iných spoločenských, kultúrnych, firemných podujatí. Reduta má kapacitu od 100 - 150 miest na sedenie za okruhlými stolmi. Ku týmto krásnym priestorom patrí aj kvalitná strava, ktorú Vám pripravia podľa Vášho priania a k tomu pridajú svoju fantáziu. To všetko musí ladiť aj vo farbách výzdoby, aby pri Vašom vstupe do sály najprv pookriali oči, potom chuťové poháriky, aby ste sa nakoniec spokojne nechali unášať vo vlnách krásnej atmosféry, ktorú pre Vás pripravia.  

V detskom tábore Fortlandia spoznáš príchuť života za stredovekou bránou, keď cez ňu vstúpiš razom pocítiš čaro histórie, chuť dobrodružstva, zvuk mečov a silných výkrikov, erdžanie koní, či tajomnú hudbu. To všetko sa ti ponúkne samo a o chvíľu ani nezbadáš, že tam dávno patríš a že si vošiel do nepoznaného sveta temna a tajov. Na vlastnej koži okúsiš svoju odvahu v stredovekom boji s mečom, spoznáš chuť cti i za cenu prehry, silu priateľstva v ťažkých skúškach, víťazstvo nad strachom v temnote lesa a ďalšie dojmy, ktoré ťažko opísať.  
     

 

Pripravované podujatia

01.12.2023 ?
01.12.2023 obsadený dátum
02.12.2023 ?

2090 za nami a 56 pripravujeme.

Zobraziť kalendár

Radi odpovedáme

Ďalšie informácie zistíš veľmi rýchlo, stačí nám napísať.

Dátum akcie *:


Údaje s hviezdičkou * sú povinné.

Nám sa páčiš

Ak sa páčime aj my tebe, staň sa naším fanúšikom

Odporúčania z Mojasvadba.sk, pre profesionála DJ Doopo